Ndërkohë që gjatë periudhës së izolimit, Meta pranoi publikisht lidhjen me Chiara-n, […] CLICCA PER CONTINUARE A LEGGERE LEGGI ANCHE:“GF Vip” Sonia Lorenzini nella bufera: «Va’ cacciata subito», di cosa […] Cosa sappiamo di Chiara Sturdà More L’articolo Ermal Meta nuova fidanzata: chi è Chiara Sturdà proviene da UrbanPost. Fituesi i “Sanremos”, gëzon një dashuri të re me Chiara Sturdà-n, me të cilën prej pak kohësh është […] A più di due anni dalla sofferta rottura con colei che fu la sua compagna per 9 lunghi anni, Silvia Notargiacomo, il cantante torna a sorridere. Por pas më shumë se 2 vitesh kur i dha fund marrëdhënies 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo, këngëtari nisi një romancë të re me Chiara Sturdà. In questo articolo vi sveleremo l'età, la moglie, i figli, la vita privata 502 Followers, 18 Following, 30 Posts - See Instagram photos and videos from Ermal Meta e Chiara Sturdà (@meta_sturda.officialfanpage._) Ermal Meta romantico e innamoratissimo su Instagram: la bellissima dedica alla fidanzata Chiara per il suo compleanno, foto. Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Meta kur bëhet fjalë për jetë private ka zgjedhur të jetë i rezervuar. Ermal Meta nuova fidanzata: chi è Chiara Sturdà. «La mia quarantena»: con queste inaspettate parole il cantante albanese presentò via social ai suoi Lupi la sua nuova compagna. Chi è Chiara Sturdà, la fidanzata di Ermal Meta. Ermal e Silvia erano stati insieme per circa 10 anni. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Chiara është agjente, e apasionuar pas volejbollit dhe punon si menaxhere marketingu për Top Player Company. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Ermal Meta e Chiara Sturdà (@meta_sturda.officialfanpage._) added a photo to their Instagram account: “Come state? #ermalmetamusic#ermalmeta#chiarasturda#metasturda” Ermal Meta nuova fidanzata: Chiara Sturdà occupa un posto speciale nel cuore del cantante albanese naturalizzato italiano. Per un lungo periodo Chiara Sturdà è rimasta nascosta e riservata, pur essendo già la fidanzata di Ermal Meta. Chiara është agjente, e apasionuar pas volejbollit dhe punon si menaxhere marketingu për Top Player Company. Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Ermal Meta e la fidanzata Chiara Sturdà smentiscono con un video su Twitter e placano i Lupi: nessun figlio o figlia in arrivo. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Kush është Chiara Sturdà? Pas ndarjes me të dashurën që kishte prej 9 vitesh Silvia Notargiacomo, Ermalit ka nisur një lidhje të re.